Luottamusmiehet

PÄÄLUOTTAMUSMIEHET VUOSINA 2018-2021

Vuorikatu 11 . Alaovella summeri, jossa lukee Essote. Tavoitettavissa ma-pe toimistotyöaikana.

 

plm Anna Kuitunen

anna.kuitunen@essote.fi

puh. 044-3514200

- alue Mielenterveys- ja päihdepalvelut, Vanhus ja vammaispalvelut, Kuntoutuspalvelut, TVA-asiat

plm Kirsi Likovuori

kirsi.likovuori@essote.fi

puh. 040-3598503

- alue Hallinto, Perhe- ja sosiaalipalvelut, Terveyspalvelut

 

LUOTTAMUSMIEHET 2018-2021

Pipsa Leppänen

pipsa.leppanen@essote.fi

puh.040 359 7840

-alue Mäntyharju

Eeva-Liisa Lindgren, Kotihoito  varapääluottamusmies

eeva-liisa.lindgren@essote.fi

puh. 040-3597979(ma-pe 7-14)

- alue Pertunmaa

Paula Pöyry, Lähikuntoutusosasto

paula.poyry@essote.fi

puh. 050-311 7174

- alue Mikkeli, Puumala, Hirvensalmi

Raili Jaakkola, Lähikuntoutusosasto

raili.jaakkola@essote.fi

puh. 0400-135 074

-alue Juva

Elina Huiskonen, Mipä

elina.huiskonen@essote.fi

puh. 040-067 6264

- alue Kangasniemi

Tiina Kirssi, leikkausosasto

puh: 040 359 8512

tiina.kirssi@essote.fi

- alue sairaalakampus