Luottamusmiehet

PÄÄLUOTTAMUSMIEHET VUOSINA 2018-2022

Vuorikatu 11 . Alaovella summeri, jossa lukee Essote. 

Tavoitettavissa ma-pe toimistotyöaikana.

 

plm Anna Kuitunen

anna.kuitunen@essote.fi

puh. 044-3514200

- alue Mielenterveys- ja päihdepalvelut, Vanhus ja vammaispalvelut, Kuntoutuspalvelut, TVA-asiat

 

plm Kirsi Likovuori

kirsi.likovuori@essote.fi

puh. 040-3598503

- alue Hallinto, Perhe- ja sosiaalipalvelut, Terveyspalvelut

 

plm Juhani Tuominen, Etelä-Savon Pelastuslaitos

juhani.tuominen@espl.fi

- alue ensihoito ja varhaiskasvatus

 

LUOTTAMUSMIEHET 2018-2022

Pipsa Leppänen

pipsa.leppanen@essote.fi

puh.040 359 7840

-alue Mäntyharju

 

Eeva-Liisa Lindgren, Kotihoito  varapääluottamusmies

eeva-liisa.lindgren@essote.fi

puh. 040-3597979(ma-pe 7-14)

- alue Pertunmaa, Juva

 

Paula Pöyry, Lähikuntoutusosasto

paula.poyry@essote.fi

puh. 050-311 7174

- alue Mikkeli, Puumala, Hirvensalmi

 

Anne Koljonen, Monitoimijapäivystys

anne.koljonen@essote.fi

puh:0403598704

- alue Kangasniemi

 

Tiina Kirssi, leikkausosasto

puh: 040 359 8512

tiina.kirssi@essote.fi

- alue sairaalakampus